Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νέος στο Hattrick

Πήγαινε κάτω

Νέος στο Hattrick Empty Νέος στο Hattrick

Δημοσίευση από dekios Τρι Οκτ 02, 2007 6:47 pm

Κάθε αρχή και δύσκολη λένε και στο hattrick ακόμα πιο δύσκολη.Τι να πρωτοσκεφτώ,τα συστήματα την προπόνηση τις μεταγραφές τα οικονομικά το ηθικό της ομάδας και πόσα άλλα.Εδώ θα προσπαθήσω να σας μεταδώσω τις πρώτες μου εμπειρίες.Καταρχάς η προπόνηση και το σύστημα όπως έμαθα νωρίς νωρίς συνδυάζονται.Πχ εγώ που διάλεξα σύστημα 3-5-2 έπρεπε να διαλέξω και ανάλογη προπόνηση κεντρώων δηλαδή playmaking,έπειτα αγόρασα ταλεντάκια 17-18 χρονών με playmaking passable και πάνω και τα προπονώ στα φιλικά.Σημαντικό επίσης είναι να προσλάβεις τουλάχιστον 7-8 assistant managers και εναν καλό coach για να προπονείς γρήγορα.Αγοράζοντας ταλεντάκια 17-18 και πουλώντας τα στα 22-23 είναι ο καλύτερος τρόπος να κάνεις λεφτά στο hattrick στος χαμηλές κατηγορίες.Λεφτά με τα οποία θα αγοράσεις καλύτερους βασικούς και θα επεκτείνεις το γηπεδό σου.Αυτά βλεπω εγώ για αρχή,εκεί που την πατάω προς το παρόν είναι στο ηθικό της ομάδας που είναι χαμηλό οπότε κάθε βοήθεια σε αυτό το θέμα ευπρόσδεκτη.Αυτά προς το παρόν!

dekios

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 30/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης